اعلان «این سایت ممکن است به رایانه شما آسیب برساند»

وقتی احتمال دهیم سایتی که می‌خواهید بازدید کنید ممکن است به برنامه‌ها برای نصب‌ نرم‌افزار مخرب در رایانه‌تان اجازه دهد، پیام «این سایت ممکن است به رایانه‌تان آسیب برساند» را در زیر نشانی وب سایت خواهید دید.

اگر از این سایت بازدید کنید چه اتفاقی روی می‌دهد

نرم‌افزار مخرب ممکن است به نصب برنامه‌های ناخواسته‌ای اجازه دهد که به سرقت گذرواژه‌‌ها، شماره کارت اعتباری، کندی سرعت رایانه‌تان یا تغییر نتایج جستجویتان منجر شوند. توصیه می‌کنیم تا زمانی که این پیام از نتایج جستجو پاک نشده است، به آن سایت نروید.

نکته: اگر فکر می‌کنید وب‌سایتی نرم‌افزار مخرب را در رایانه شما نصب کرده است، با روش گزارش دانلودهای مخرب و پاک نگه داشتن دستگاه آشنا شوید.

حذف پیام از سایت شما

اعلان «این سایت ممکن است به رایانه شما آسیب برساند» تا زمانی که مدیر وب‌سایت اقدامی نکند، قابل حذف نیست.

اگر این پیام در سایت شما نشان داده می‌شود، برای برطرف کردن مشکل این مراحل را امتحان کنید:

  1. سایتتان را در کنسول جستجو ثبت و تأیید کنید.
  2. به سیستم کنسول جستجو وارد شوید و برای مشاهده جزئیات نشانی‌های وب نمونه‌ای که شاید آلوده شده باشند، بخش «مشکلات امنیتی» را بررسی کنید. مشکل امنیتی را که باعث آلوده شدن وب‌سایتتان شده است، برطرف کنید. در غیر این‌صورت، سایتتان احتمالاً دوباره آلوده می‌شود.
  3. برای اطلاعات بیشتر در مورد رفع مشکل وب‌سایتتان، منابعی برای سایت‌های هک شده ما را بخوانید.
  4. وقتی کل وب‌سایتتان تمیز و امن شد، در بخش «مشکلات امنیتی» کنسول جستجو درخواست بازبینی دهید. پس از اینکه تشخیص دادیم مشکل سایتتان رفع شده است، هشدار «این سایت ممکن است به رایانه شما آسیب بزند» را حذف می‌کنیم.

هنوز به راهنمایی نیاز دارید؟ در تالار گفتمان راهنمای مدیر وب‌سایت، جایی‌که بعضی از کارشناسان کنسول جستجوی Google می‌توانند به شما کمک کنند، سؤالتان را پست کنید.

جستجو
پاک کردن جستجو
بستن جستجو
برنامه‌های Google
منوی اصلی
جستجوی مرکز راهنمایی
true
100334
false
false