خط‌مشی‌های «پادکست Google»

درباره «پادکست Google»

«پادکست Google» به شما امکان می‌دهد ازطریق سطوح مختلفی مثل «جستجو»، برنامه «پادکست Google»، «دستیار»، و Android Auto، پادکست‌ها را از سراسر وب جستجو و به آن‌ها گوش کنید.

خود «پادکست Google» هیچ‌کدام از پادکست‌هایی را که ازطریق این سرویس پیدا می‌کنید میزبانی نمی‌کند. درعوض، این برنامه به‌عنوان یک ابزار جستجو به افراد امکان می‌دهد پادکست‌های منتشرشده در وب را پیدا کنند، مثل «جستجوی Google» که به افراد امکان می‌دهد صفحه‌های وب، تصویرها، یا ویدیوهای منتشرشده به‌صورت آنلاین را پیدا کنند.

«پادکست Google» و نتایج جستجو

باتوجه به اینکه منبع نتایج جستجو در «پادکست Google» محتوای عمومی در سراسر وب است، پیوند‌های نتایج فقط در شرایط محدود مطابق با خط‌مشی‌های محتوای کلی «جستجوی Google» ما برداشته می‌شوند، درمورد محتوای وب هم همین اتفاق رخ می‌دهد.

خط‌مشی‌های توصیه‌های «پادکست Google»

گذشته از نتایج جستجو، «پادکست Google» می‌تواند توصیه‌های پادکست (مثلاً نمایش توصیه‌های برتر، پرطرفدار، یا شخصی‌شده) هم ازطریق برگه کاوش، یا روش‌های دیگر نمایش دهد. به‌دلیل اینکه به‌طور برجسته‌ای با محتوای نمایش‌داده‌شده ازطریق توصیه‌ها رفتار می‌شود، این محتوا باید از خط‌مشی‌هایی خاص‌تر از نتایج جستجو تبعیت کند.

به‌طور ویژه، برای تضمین اینکه توصیه‌ها برای همه تجربه‌ای مفید باشند، سیستم‌هایی راه‌اندازی کرده‌ایم تا از نمایش موارد ناقض خط‌مشی‌های کلی «جستجوی Google» و این خط‌مشی‌های مربوط به ویژگی‌های «جستجو» جلوگیری کنیم:

  • محتوای خطرناک
  • اقدامات فریبکارانه
  • محتوای مشوق آزار
  • محتوای توهین‌آمیز
  • رسانه دست‌کاری‌شده
  • محتوای پزشکی
  • محتوای صریح جنسی
  • محتوای تروریستی
  • خشونت و خون‌ریزی
  • زبان مبتذل و ناسزا

درباره این خط‌مشی‌های محتوای «جستجوی Google» بیشتر بدانید.

این خط‌مشی‌هایِ مختص ویژگی نیز برای «پادکست Google» اعمال می‌شود:

آگهی‌ها و محتوای دارای حامی مالی

تبلیغات و دیگر مطالب تبلیغاتی پولی نباید از محتوای فاقد حامی مالی شما بیشتر باشد. به محتوایی که ماهیت محتوای دارای حامی مالی را پنهان می‌کند یا آن را با القای شبهه به‌عنوان محتوای سرمقاله‌ای مستقل جلوه می‌دهد اجازه انتشار نمی‌دهیم. اطلاعات مربوط به حمایت مالی شامل، اما نه محدود به، مالکیت یا منافع وابسته، پرداخت، یا حمایت مادی باید به‌صراحت آشکار شود. موضوع محتوای دارای حامی مالی نباید بدون شفاف‌سازی واضح، بر حامی مالی تأکید داشته باشد.

محتوای انتخاباتی

تلاش می‌کنیم محتوایی معتبر و به‌روز درباره روندهای رأی‌گیری و انتخابات ارائه دهیم و اگر اطلاعات قدیمی باشند یا منشاء آن‌ها منابع ایجادشده توسط کاربر باشد، ممکن است اطلاعات رأی‌گیری را درحوالی انتخابات برداریم.

محتوای گمراه‌کننده

محتوای پیش‌نمایشی را که با نشان دادن موضوع یا داستانی که در محتوای اصلی وجود ندارد، کاربران را برای مشارکت کردن گمراه می‌سازد مجاز نمی‌دانیم.

سیستم‌های ما به‌طور پیش‌فرض از نمایش هرگونه محتوایی که این خط‌مشی‌ها را نقض کند در توصیه‌ها جلوگیری می‌کنند. همچنین هرگونه محتوای نقض‌کننده‌ای را که سیستم‌های ما نتوانند آن را پیدا کنند به‌طور دستی حذف می‌کنیم، سپس این موارد را بررسی می‌کنیم تا به روش‌های بهبود سیستم‌هایمان در آینده پی ببریم.

ممکن است باتوجه به ملاحظات هنری، آموزشی، تاریخی، مستند، یا علمی، یا درجایی‌که منافع قابل‌توجه دیگری برای عموم وجود داشته باشد، استثنائاتی برای این خط‌مشی‌ها قائل شویم.


نحوه گزارش کردن پادکست

اگر با توصیه پادکستی در برنامه مشکل دارید، لطفاً دستورالعمل‌های اینجا را برای گزارش تخلف دنبال کنید.

مفید بود؟
چگونه می‌توانیم آن را بهبود ببخشیم؟
جستجو
پاک کردن جستجو
بستن جستجو
برنامه‌های Google
منوی اصلی
جستجوی مرکز راهنمایی
true
5139504
false
false